Firma

Witamy w Perfect Meridian

Perfect Meridian jest nowym graczem na rynku usług co-packingowych, ale swoim doświadczeniem mógłby przyćmić niejednego konkurenta. Pod jedną marką zebraliśmy najlepsze praktyki, wieloletnie doświadczenie w branży i satysfakcję płynącą z zadowolenia setek Klientów. Wszystko po to by oferować usługi jeszcze lepsze, działać jeszcze sprawniej i wydajniej oraz jeszcze celniej trafiać w potrzeby rynku.

Co nas wyróżnia?

Tworzymy młodą drużynę z dużymi ambicjami, której ideą jest zapewnienie maksymalnej satysfakcji naszym Klientom. Staramy się aby każda współpraca z nami stanowiła jednocześnie zachętę do kontynuowania jej w przyszłości. Nasze wybrane zalety to:

  • Elastyczne i indywidualne podejście do każdego projektu
  • Dialog z Klientem na każdym etapie realizacji zlecenia
  • Fachowe i poparte bogatym doświadczeniem doradztwo w zakresie optymalizacji procesów produkcyjnych
  • Optymalne zarządzanie harmonogramem usług – szybkie terminy realizacji
  • Rozsądnie kalkulowane wyceny usług
  • Duże możliwości realizacji wielu zadań jednocześnie dzięki zmianowemu trybowi pracy i blisko stuosobowej kadrze pracowniczej
  • Współpraca z działem kontroli Klienta – umożliwiamy kontrolerom dostęp i nadzór nad realizacją usług przez cały czas.
Firmy, chcąc skutecznie dotrzeć do potencjalnych nabywców swoich towarów, coraz częściej zachęcają ich do tego oferując darmowe próbki. Z pomocą w tym przedsięwzięciu przychodzi Perfect Meridian, która oferuje pełen pakiet usług z zakresu konfekcjonowania i co-packingu wszelkich produktów, podpierając to wieloletnim doświadczeniem. Konfekcjonowanie to usługa polegająca na tworzeniu, ograniczonych tylko wyobraźnią Klienta zestawów różnych towarów tj. artykuły spożywcze, alkohole, kosmetyki, zabawki itp. W Perfect Meridian dysponujemy obszerną przestrzenią oraz doświadczonym personelem, któremu można bez obaw powierzyć przygotowanie zestawów promocyjnych czy testowych. Zapewniamy dogodne warunki przechowywania powierzonego materiału, pełen wachlarz opakowań z kartonu, tektury sztancowanej, folii PET itp., a także personalizację oraz kompleksowy proces logistyczny wysyłki towaru do odbiorców końcowych.