Konfekcjonowanie

Sprzedaż produktów, bez względu na to, czy odbywa się ona bezpośrednio w sklepie, czy w sieci, to w rzeczywistości wieloetapowa i rozbudowana usługa. W jej końcowej fazie towar musi zostać odpowiednio wyeksponowany, aby był w pełni widoczny, a jednocześnie atrakcyjny dla klienta. W tym celu wykonuje się tak zwane konfekcjonowanie, czyli wszelkie czynności związane z wykładaniem towaru na półkach, jego aranżacją w przestrzeni sklepowej czy przygotowaniem go do wysyłki. Nasza firma zajmuje się profesjonalnie tego rodzaju działaniami. Zobacz, co możemy Ci zaoferować.

Konfekcjonowanie — na czym polega?

W usłudze tej zawiera się bardzo wiele różnych działań, których celem jest przede wszystkim taka prezentacja produktów, która będzie atrakcyjna i ciekawa dla odbiorcy. Naszym zadaniem pozostaje, między innymi, wypakowywanie produktów z fabrycznych paczek lub tworzenie nowych, stworzonych na podstawie indywidualnych wytycznych. Projektujemy i wykonujemy także zestawy prezentowe, pakiety powitalne oraz wszelkie tego rodzaju projekty związane z pakowaniem dóbr w efektowny i estetyczny sposób. Co więcej, w ramach udostępnianych przez nas usług znajdziecie również możliwość uzupełniania już istniejących paczek, na przykład o materiały reklamowe czy próbki.

W ramach naszej działalności oferujemy więc bardzo różne działania, dzięki którym Twoje produkty staną się jeszcze bardziej atrakcyjne dla odbiorcy. Możemy zająć się tym kompleksowo, od A do Z, albo wykonać tylko wybrany etap, na przykład naklejanie etykiet czy przygotowanie do wysyłki. Wszystko po to, aby jeszcze pełniej odpowiadać na potrzeby klientów oraz ich oczekiwania. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem oraz wykwalifikowaną kadrą, która nie boi się żadnego zlecenia.

Perfect Meridian — jakość na najwyższym poziomie

Jeśli prowadzisz swoją działalność i potrzebujesz dodatkowych rąk do pracy albo działasz w branży e-commerce i szukasz wsparcia w obsłudze zamówień, możemy Ci pomóc! Świadczymy bowiem wszechstronne usługi z zakresu konfekcjonowania oraz pakowania towarów. Działamy na podstawie normy ISO 9001:2015. Wdrożone standardy pozwalają nam na zapewnienie najwyższej jakości i przejrzystości naszych działań. Na każdym z etapów przeprowadzamy staranne kontrole, które mają na celu podnieść wydajność i terminowość usług. Co więcej, wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego klienta. Każdą z ofert dopasowujemy do konkretnych potrzeb i wytycznych. Dzięki temu nasza praca zyskuje zupełnie nowy wymiar. Jesteśmy także w stanie na bieżąco reagować na zmieniające się potrzeby naszych kontrahentów.

Perfect Meridian to zespół zgranych profesjonalistów, którzy znają się na swojej pracy i nie boją się żadnych wyzwań. Warto przy tym pamiętać, że, pracując z nami, zyskasz większą elastyczność i czas potrzebny na realizację innych aspektów swojej działalności. Przez cały okres trwania współpracy dbamy o systematyczny kontakt, aby na bieżąco rozwiązywać wszystkie ewentualne problemy. Dzięki nowoczesnym narzędziom możecie monitorować naszą pracę. Pozwala to ponadto na lepsze dopasowanie oferty, a także na wgląd w cały proces. Dostęp online pozwoli Wam sprawdzać stany magazynowe albo postępy powierzonych nam prac. Na co dzień wdrażamy najwyższe normy i standardy jakości, w tym również te, których celem jest nieustanna poprawa wydajności. Jeśli chcesz poznać nas bliżej, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą i skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta.

Największą przewagę naszych usług nad konkurencją upatrujemy właśnie w naszym podejściu do Klienta. Nasi Klienci mają możliwość do:

  • monitorowania postępów realizacji zlecenia w czasie rzeczywistym
  • kontroli on-line stanów magazynowych powierzonych nam produktów
  • stosowania wymogów LIFO/FIFO/FEFO w odniesieniu do powierzonych produktów
  • zapewnienia traceability dla gotowych produktów

Konfekcjonowanie — sposób na usprawnienie działalności

Konfekcjonowanie to jeden z ważniejszych aspektów w branży sprzedażowej czy produkcyjnej. Bez względu na to, czym konkretnie się zajmujesz, dobrze, aby Twoja praca była odpowiednio wyeksponowana. Pomożemy Ci w tym! Każdą ofertę dopasowujemy indywidualnie. Podejmiemy się nawet szczególnych, spersonalizowanych zadań, ale Twoje produkty były atrakcyjne i przyciągające uwagę. Dbamy o dobre relacje z naszymi klientami, dlatego na każdym etapie możesz wygodnie sprawdzić, co dzieje się z Twoimi zasobami. Na bieżąco monitorujemy przebieg prac, aby wiedzieć, co jeszcze możemy poprawić i zmienić na lepsze. Co więcej, udostępniamy Ci różnorodne narzędzia online. Dzięki nim zyskasz jeszcze więcej swobody. Będziesz mógł także skupić się na głównym zakresie Twojej działalności. Zapraszamy do kontaktu, aby poznać nas lepiej i dowiedzieć się więcej.

Proces konfekcjonowania składa sie z kilku elementów:

  • przepakowywanie – zastąpienie fabrycznego opakowania produktu (często zbiorczego) opakowaniem dedykowanym, jednostkowym
  • przepakowywanie z wykonaniem opakowania dedykowanego – często opakowania, w których produkty są sprzedawane wymagają złożenia, sklejenia lub zmontowania, nierzadko są to bardzo skomplikowane konstrukcje w których umieszczony produkt musi być dodatkowo wklejony, przymocowany stickerem lub przykręcony wkrętem
  • insertowanie – w niektórych przypadkach przed zapakowaniem produktu, należy do niego dołożyć element dodatkowy, np. do czasopisma wrzucić ulotkę, lub wkleić próbkę kosmetyku
  • kompletowanie – wykonanie zestawów produktów gdy np. oferowane produkty występują jako zestawy upominkowe składające się z wielu różnych elementów lub zestawy promocyjne typu 2+1, gdzie należy połączyć ze sobą kilka takich samych komponentów
  • kompletowanie z matchowaniem – wykonywanie zestawów, w których połączone ze sobą elementy muszą być ze sobą sparowane wg określonego kryterium (np. personalizowany imiennie folder z określonym dedykowanym produktem, lub kodem promocyjnym itp.)
  • szereg czynności uzupełniających gotowy produkt końcowy – etykietowanie, foliowanie, zabezpieczenie przed uszkodzeniem w transporcie, paletowanie