Konfekcjonowanie towarów PKD

Konfekcjonowanie towarów to działalność gospodarcza, którą określa się w Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD) pod kodem 82.92.Z. PKD to system klasyfikacji działalności gospodarczych stosowany w Polsce i w innych krajach Unii Europejskiej. Służy do gromadzenia i przetwarzania danych statystycznych na temat działalności gospodarczej.

Konfekcjonowanie towarów PKD

Kod 82.92.Z w PKD odnosi się do działalności konfekcjonowania towarów. Dokładnie zapis brzmi „działalność związana z pakowaniem towarów w opakowania z tworzyw sztucznych, papieru, tektury, drewna lub innych materiałów, z wyłączeniem transportu”. Oznacza to, że do kodu tego nie są wliczane usługi transportowe, które są klasyfikowane oddzielnie.

Działalność konfekcjonowanie towarów według PKD 82.92.Z obejmuje wiele różnych działań. Wśród nich są takie jak pakowanie, etykietowanie, sortowanie, układanie towarów w palety, kompletowanie zamówień, tworzenie zestawów promocyjnych i wiele innych. Zakres usług konfekcjonowania towarów może być różny i zależy od potrzeb i wymagań klientów.

Warto również zaznaczyć, że PKD 82.92.Z dotyczy działalności konfekcjonowania towarów w szerokim spektrum branż i sektorów. Z ich usług korzysta przemysł spożywczy, farmaceutyczny, chemiczny, kosmetyczny, elektroniczny, odzieżowy i wiele innych.

Jeżeli szukasz więcej informacji, to polecamy skorzystanie z naszych usług z zakresu pakowania i konfekcjonowania. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej. Oferujemy najwyższą jakość, a także takie usługi jak: fulfillment, standy reklamowe, obsługa wysyłkowa, przepakowywanie, pakowanie towarów, pakowanie usługowe czy pakowanie przesyłek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *