Strona główna

Perfect Meridian nowy gracz na rynku usług co-packingowych i pakowania towarów

co-packing

Konfekcjonowanie/co-packing

Konfekcjonowanie i co-packing to bardzo szerokie pojęcia i tyleż skomplikowane procesy, które dzięki Perfect Meridian stają się proste i przyjazne. To za naszą przyczyną Twoje produkty będą efektownie prezentować się na sklepowej ekspozycji, cieszyć oko kształtem, kolorem i formą opakowania i sprawią, że Twoi klienci chętnie wezmą je do ręki, do domu, do firmy… Nasze możliwości ogranicza wyłącznie Twoja wyobraźnia, a jeśli i to okaże się niewystarczające, na pewno znajdziemy właściwe rozwiązanie. Skontaktuj się z nami i przekonaj się sam!

Fulfilment

W Perfect Meridian postawiliśmy sobie za cel być liderem rozwiązań outsourcingowych w zakresie obsługi procesów wsparcia sprzedaży. Dlatego też nasze rozwiązania mają charakter kompleksowy i stanowią pakiet zintegrowanych usług dla Ciebie i Twoich produktów. Od tej pory nie będziesz musiał przejmować się takimi kwestiami jak to w co zapakować towar, jak połączyć ze sobą dwa różne produkty, jak sprawić żeby w całości i bezpiecznie dotarły do odbiorców, czy w końcu gdzie to wszystko pomieścić zanim akcja promocyjna nabierze tempa. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!
pakowanie produktów
przepakowywanie towarów

Obsługa wysyłkowa

Jeśli prowadzisz sklep internetowy, wydawnictwo lub chciałbyś dotrzeć do swoich klientów z nową ofertą nie mogłeś lepiej trafić. W Perfect Meridian jak nigdzie indziej wiemy co zrobić, żeby Twoje przesyłki znalazły adresata. Zapakować towar w pudełko albo katalog do koperty i wysłać to nie sztuka, ale zrobić to w taki sposób, żeby odbiorca prosił o więcej potrafią tylko nieliczni. Jeśli chciałbyś się o tym przekonać, nic prostszego – skontaktuj się z nami!

Przepakowywanie towarów – postaw na usługi Perfect Meridian!

Perfect Meridian to prężnie rozwijający się podmiot z sektora copacking, który oferuje swoim klientom kompleksowe usługi w zakresie pakowania towarów. Firma zajmuje się nie tylko konfekcjonowaniem produktów i przesyłek, ale także koordynowaniem obsługi wysyłkowej czy procesów wsparcia sprzedaży. Dzięki nam Twój towar otrzyma odpowiednią etykietę, a Ty wyraźnie zwiększysz zyski z kampanii reklamowej, poprawisz rozpoznawalność swoich produktów oraz ich widoczność w przestrzeni handlowej.

Czym jest co-packing?

Co packing to nic innego, jak przepakowywanie produktów zanim trafią one do ostatecznego odbiorcy. Firma Perfect Meridian świadczy w tym zakresie kompleksowe usługi, które polegają między innymi na pakowaniu produktów za pomocą folii, dodawaniu opakowania zbiorczego, etykietowaniu, insertowaniu, czyli umieszczaniu dodatkowego produktu czy kompletowaniu upominków. Szereg różnych czynności pozwala na optymalne przygotowanie towaru do sprzedaży lub akcji promocyjnej.

Pakowanie usługowe – co nas wyróżnia?

Chcesz zlecić przepakowywanie towarów lub pakowanie przesyłek podmiotowi zewnętrznemu i usprawnić proces sprzedaży produktów? Perfect Meridian wyróżnia się na tle innych firm – dzięki nam możesz na bieżąco monitorować realizację zlecenia, a także kontrolować stany magazynowe przez internet. Jeśli chcesz zlecić wykonywanie czynności związanych z pakowaniem paczek profesjonalnemu podmiotowi – sprawdź już teraz, co możemy Ci zaoferować!