Obsługa wysyłkowa

Perfect Meridian kierujemy osobną ofertę do klientów działających w branży wydawniczej i wysyłkowej. Obsługa wysyłkowa jest przeznaczona dla firm oferujących cykliczne wysyłki publikacji i prenumerat. Co więcej, dotyczy to także przedsiębiorstw, które zajmują się organizacją szkoleń, wykładów, czy seminariów, wysyłką druków reklamowych biuletynów lub gazetek informacyjnych. Jest to również sprzedaż wysyłkowa dowolnych produktów.

Co zapewnia kompleksowa obsługa wysyłkowa w Perfect Meridian?

W ramach kompleksowej obsługi wysyłkowej zapewniamy wiele ważnych rozwiązań. Oferujemy klientom przyjęcie i magazynowanie materiałów oraz produktów. Mogą oni liczyć również na kompletowanie i pakowanie materiałów, a także produktów w opakowania kartonowe, foliowe, czy koperty. W ramach kompleksowej obsługi gwarantujemy insertowanie materiałów dodatkowych z uwzględnieniem wymagań klienta. Zapewniamy też wydruk i dołączenie dokumentów, na przykład faktur czy monitów, adresowanie danymi odbiorców, przekazanie do odbioru lub wysyłka za pośrednictwem operatorów pocztowych i firm kurierskich.

Jakie możliwości dają narzędzia wykorzystywane przez Perfect Meridian?

Wykorzystywane narzędzia dają możliwość monitorowania postępów realizacji zlecenia w czasie rzeczywistym. Jest to też kontrola on-line stanów magazynowych powierzonych przedsiębiorstwu produktów i śledzenie drogi przesyłki po wyjściu z magazynu.

Dlaczego warto zlecić obsługę wysyłkową firmie outsourcingowej?

Jedną z najważniejszych korzyści wynikających ze współpracy outsourcingowej jest redukcja kosztów. Outsourcing pozwala ograniczyć koszty związane z zatrudnianiem dodatkowego personelu, czy też wynajmowania dużych powierzchni magazynowych lub innych przestrzeni. Można także dużo lepiej skupić się na kluczowych zadaniach. Niejednokrotnie dzieje się tak, że przedsiębiorstwa skupiają się doskonale na jednym obszarze, ale nie do końca radzą sobie z innym. Oddanie pewnych części działań specjalistycznemu przedsiębiorstwu bardzo często ratuje całą sytuację. Kolejną zaletą outsourcingu jest też wzrost przedsiębiorstwa. Dzięki temu można znacznie podnieść jakość świadczonych usług. Należy również wskazać lepszą kontrolę nad działaniami operacyjnymi. Zewnętrzny podmiot może zdjąć z ramion przeciążonego działu sporą część odpowiedzialności i zadań.

obsługa wysyłkowa dla czasopism

Obsługa wysyłkowa i outsourcing, co warto wiedzieć?

Trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że outsourcing nie świadczy o tym, że firma nie potrafi poradzić sobie z biznesem. Jest czymś zupełnie przeciwnym! Bardzo często jest potwierdzeniem umiejętności doskonałego zarządzania przedsiębiorstwem, a także jego wewnętrznymi zasobami. Powierzenie części zadań zewnętrznej organizacji pomoże poczynić spore oszczędności i odzyskać większą kontrolę nad organizacją. Warto wspomnieć również o tym, że powierzenie niektórych zadań innej firmie pozwoli także podnieść jakość usług i zyskać w oczach ostatecznych odbiorców. Jest to świetna okazja zarówno dla młodych rozwijających się firm i startupów, ale również dla przedsiębiorstw, które mają już ugruntowaną pozycję na rynku.

Przejęcie przez inną firmę obsługi wysyłkowej jest to świetny pomysł, który może bardzo wiele wnieść do przedsiębiorstwa, a przede wszystkim poprawić wyniki działalności. Firma może poczynić znaczne oszczędności i poprawić swój wizerunek w oczach ostatecznych klientów. Dzięki współpracy z Perfect Meridian można osiągnąć bardzo dużo, a kontrakt z pewnością zaowocuje długą i miłą współpracą. Można liczyć też na wiele dodatkowych działań i rozwiązań, które z pewnością zostaną przyjęte ze sporą aprobatą. Z firmą Perfect Meridian można skupić się na zasadniczych obszarach działalności firmy bez żadnego niepotrzebnego rozpraszania. Skutecznie poprawić to, co wymaga poprawy i rozwiązać swoje największe problemy. Jest to bardzo duża zachęta. Dlatego zapraszamy serdecznie do współpracy z naszą firmą w ramach obsługi wysyłkowej lub innej!

Oferta Perefect Meridian w skrócie

Osobną ofertę w naszym portfolio kierujemy do Klientów z branży wydawniczej i wysyłkowej. Wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie w Perfect Meridian, chcielibyśmy zaprosić do współpracy wydawnictwa i firmy wysyłkowe oferujące:

 • cykliczne wysyłki publikacji, prenumerat itp.
 • organizację szkoleń, wykładów, seminariów
 • wysyłki druków reklamowych, biuletynów, gazetek informacyjnych
 • sprzedaż wysyłkową dowolnych produktów

W zakresie kompleksowej obsługi wysyłkowej jesteśmy w stanie zapewnić:

 • przyjęcie i magazynowanie materiałów i produktów
 • kompletowanie i pakowanie materiałów i produktów w opakowania kartonowe, foliowe, koperty itp.
 • insertowanie materiałów dodatkowych, zgodnie z wymaganiami Klienta – ulotki, broszury, płyty DVD, upominki
 • wydruk i dołączenie dokumentów np. faktur, monitów itp.
 • adresowanie danymi odbiorców
 • przekazanie do odbioru lub wysyłka za pośrednictwem operatorów pocztowych i firm kurierskich

Dzięki wykorzystywanym narzędziom dajemy naszym Klientom możliwość:

 • monitorowania postępów realizacji zlecenia w czasie rzeczywistym
 • kontroli on-line stanów magazynowych powierzonych nam produktów
 • śledzenie drogi przesyłki po wyjściu z magazynu

Na każdym etapie realizacji powyższych czynności dbamy o zachowanie najwyższej staranności i jakości świadczonych usług. Wszystkie prace są stale kontrolowane przez wykwalifikowanych pracowników kontroli a poszczególne czynności są monitorowane. Nad całością procesu czuwa kontroler jakości dbając by odbywał się on zgodnie z wymogami normy ISO 9001:2015 w tym zakresie.